Etli Mantı ve Vegan Mantı Çeşitlerimiz İle Hizmetinizdeyiz.Soyasız Mantı Üreticisi

Vegan Mantı Çeşitlerimiz Migros Mağazalarında 1

Vegan Mantı Çeşitlerimiz Migros ve Macro Center Mağazalarında

Elmasoğlu Ispanaklı Bohça Vegan Mantı ve Elmasoğlu Ispanaklı Pelmeni Vegan Mantı Çeşitlerimiz Migros Mağazalarında Sizleri Bekliyor.

Migros Ticaret A.Ş. İle Yaptığımız İşbirliği Neticesinde Elmasoğlu Ispanaklı Vegan Bohça Mantı ve Elmasoğlu Ispanaklı Vegan Pelmeni Mantı Çeşitlerimiz Migros Mağazalarında ve  Satışa Sunulmuş Bulunmaktadır.

Elmasoğlu Ispanaklı Vegan Mantı Çeşitlerini Mağazaların Donuk gıda bölümünde bulunan derin dondurucularda bulabilirsiniz. Vegan mantı çeşitlerimizi fiziksel mağazaların yanısıra ayrıca  vegan mantı çeşitlerimizi satışa çıkartılan ilgili mağazaların sitelerinden Online Sipariş Verebilirsiniz.

Vegan Mantı

Migros Sanal Market                                        Macro Center Online

Kısaca Vegan ya da Veganlık Ne Demek Özetlemeye Çalışalım; Beslenme ihtiyacını hayvansal gıdalardan sağlamama anlamı taşımaktadır. Vegan yaşam tarzına göre hayvandan gelen et,süt ve yumurta ile birlikte, yine hayvansal yağlarla üretimi gerçekleştirilen ürünlerin kullanımı doğru bulunmamaktadır. Bu felsefede sağlıklı yaşamak kadar çevresel etiğe uygun beslenmek de önem arz etmektedir.

Vegan Beslenme

Veganlar, yağlardan aromalara kadar hayvanlardan elde edilen hiçbir ürün kullanılmadan hazırlanan gıdaları tüketirler.

Hayvan eti, hayvanlardan elde edilen sütler, yumurtalar ve balın yanı sıra jelatin, keratin, retinol, peynir altı suyu, rennet ve balmumu gibi hayvanlardan elde edilen malzemelerin kullanıldığı ürünleri tüketmezler.

Vegan beslenme biçiminde temel gıdalar sebzeler, baklagiller, meyveler, tahıllar ve kuruyemişlerdir.

Vegan Mantı Çeşitlerimiz Migros Mağazalarında 1 1 Etli Mantı ve Vegan Mantı Çeşitlerimiz İle Hizmetinizdeyiz.Soyasız Mantı Üreticisi

Elmasoğlu Mantı Olarak      FSSC 22000 ve ISO 22000-2018 Onaylı Tesisimizde uzun uğraşlar ve arge çalışmaları neticesinde hamurunda ve iç malzemesinde ıspanak kullanarak çeşitli baharatlar ilave ederek vegan kitleye ve sebzeli mantı seven herkese hitap edebilecek Ispanaklı mantı çeşidimizi ürettik. İçeriğinde ve hamurunda Hayvansal Hiç bir ürün kullanmadığımız(Yumurta Dahi) vegan mantı çeşidimiz olan ıspanaklı vegan mantı herkesin beğenerek tüketebileceği bir mantı çeşididir.

Bol Sebzeli Mantı Çeşidimiz Olan Ispanaklı Vegan Mantımız Vegan Tüketime Uygun olarak Migros Mağazalarında Macro Center Mağazalarında Donuk Gıda Satılan Derin Dondurucu Bölümünden veya Sanal Mağazalarında Sipariş Verebilirsiniz.

Vegan Mantı Çeşitlerimiz Migros Mağazalarında 1 2 Etli Mantı ve Vegan Mantı Çeşitlerimiz İle Hizmetinizdeyiz.Soyasız Mantı Üreticisi

elmasoğlu vegan nohutlu mantı ve elmasoğlu mercimekli vegan mantı çeşitlerimizi günlük protein ihtiyacınızın büyük bir kısmını karşılayacaktır.ayrıca elmasoğlu vegan mercimekli mantı ve elmasoğlu nohutlu vegan mantımızın tadı damağınızda iz bırakacağından şüpheniz olmasın.

Vegan Mantı Çeşitlerimiz Migros Mağazalarında 1 3 Etli Mantı ve Vegan Mantı Çeşitlerimiz İle Hizmetinizdeyiz.Soyasız Mantı Üreticisi

Vegan Tüketime Uygun Bol Sebzeli Mantı Çeşidimiz Olan Ispanaklı Vegan Mantı Migros Mağazalarında Macro Center Mağazalarında Donuk Gıda Satılan Derin Dondurucu Bölümünden veya Sanal Mağazalarında Sipariş Verebilirsiniz.

Elmasoğlu Mantı Blog

 

Bol Sebzeli Mantı Çeşidimiz Olan Ispanaklı Vegan Mantımızın haricinde çeşitli platformlarda Trendyol,Hepsiburada,N11,Amazon.com.tr ve üretim tesisimizde bulunan perakende satış yerimizden Vegan Tüketime Uygun olarak üretilen elmasoğlu patatesli vegan mantı,elmasoğlu mercimekli vegan mantı ve elmasoğlu nohutlu vegan mantı çeşitlerimizinde satışını yapmaktayız.

Vegan Mantı Çeşitlerimiz Migros Mağazalarında 1 4 Etli Mantı ve Vegan Mantı Çeşitlerimiz İle Hizmetinizdeyiz.Soyasız Mantı Üreticisi

Yüksek protein ve lif içerikli elmasoğlu vegan nohutlu mantı ve elmasoğlu mercimekli vegan mantı çeşitlerimizi mutlaka denemelisiniz.

elmasoğlu vegan nohutlu mantı ve elmasoğlu mercimekli vegan mantı çeşitlerimizi 
Trendyol,Hepsiburada,N11ve Amazon.com.tr  
sanal mağazalar aracılığıyla sipariş verdiğinizde fırınlanmış olarak gönderim yapıyoruz.

Vegan Mantı Çeşitlerimiz Migros Mağazalarında 1 5 Etli Mantı ve Vegan Mantı Çeşitlerimiz İle Hizmetinizdeyiz.Soyasız Mantı Üreticisi

elmasoğlu vegan ıspanaklı mantı ,elmasoğlu patatesli vegan mantı, elmasoğlu vegan nohutlu mantı ve elmasoğlu mercimekli vegan mantı çeşitlerimizi Trendyol,Hepsiburada,N11 ve Amazon.com.tr Değilde üretim tesisimizde bulunan perakende satış noktamızdan almak isterseniz donuk mantı olarak alabilirsiniz.

Vegan Mantı

Dünyanın bir çok ülkesinde Yapılan çalışmalar vegan beslenme tarzının 
sağlığımız üzerine sayısız olumlu etkisinin olabileceğini gösteriyor.

Özellikle kalp-damar hastalıkları başta olmak üzere hipertansiyon, obezite, diyabet ve bazı kanser türleri vegan beslenenlerde vegan olmayanlara oranla daha az görüldüğü saptanmıştır.

Elmasoğlu Mantı olarak vegan yaşam tarzını benimsemiş vegan beslenmek isteyen alternatif vegan gıda tüketmek isteyen bireylere özel üretilmiş vegan mantı çeşitlerimiz ile migros mağazaları ve macrocenter mağazaları vasıtasıyla ürünlerimizi buluşturmanın sevincini yaşamaktayız.

Ayrıca restaurant,cafe,otel,şarküteri vb. 
işletmesinde Vegan mantı ürünlerimizi müşterilerine sunmak isteyen işletmelerin 
mutfağında ürünlerimizin bulunmasına katkı sağlamaktan memnuniyet duyarız. 
elmasoğlu vegan nohutlu mantı ve elmasoğlu mercimekli vegan mantı çeşitlerimizi günlük protein ihtiyacınızın büyük bir kısmını karşılayacaktır.ayrıca elmasoğlu vegan mercimekli mantı ve elmasoğlu nohutlu vegan mantımızın tadı damağınızda iz bırakacağından şüpheniz olmasın.

Vegan Mantı Çeşitlerimiz Migros Mağazalarında 1 3 Etli Mantı ve Vegan Mantı Çeşitlerimiz İle Hizmetinizdeyiz.Soyasız Mantı Üreticisi

Vegan Tüketime Uygun Bol Sebzeli Mantı Çeşidimiz Olan Ispanaklı Vegan Mantı 
Migros Mağazalarında Macro Center Mağazalarında Donuk Gıda Satılan 
Derin Dondurucu Bölümünden veya Migros Sanal Market ve Macro Online Mağazalarından 
Size En Yakın Mağazalardan Sipariş Verebilirsiniz.

Vegan Mantı Çeşitlerimiz Migros Mağazalarında 1 4 Etli Mantı ve Vegan Mantı Çeşitlerimiz İle Hizmetinizdeyiz.Soyasız Mantı Üreticisi

 

Vegan Mantı