Etli Mantı ve Vegan Mantı Çeşitlerimiz İle Hizmetinizdeyiz.Soyasız Mantı Üreticisi

ÜÇ RENKLİ BEŞ PEYNİRLİ TORTELLONİ

ÜÇ RENKLİ BEŞ PEYNİRLİ TORTELLONİ

 

ÜÇ RENKLİ BEŞ PEYNİRLİ TORTELLONİ

Elmasoğlu Mantı 5 Peynirli Tortelloni, yüzyıllardır süregelen İtalyan geleneğini takip ederek Türk mutfağı kültürüyle harmanlayarak  hazırlanmaktadır.

İnce bir makarna hamuru tabakası elde etmek için  hamurunda kulanılan sebzeler ile uyumu çok önemlidir.Ürün çeşitlerimizde gıda boyası kullanmıyoruz.sebzelerin kendi doğal renginden gelmektedir. birbirinden lezzetli Peynir Çeşitleri, Ricotta,Mozzeralla peynirleri ile hazırlanmış harç ile doldurulmuştur, Kuzey İtalya’da daha yaygın olan, tortellini ile benzer bir şekle sahip, ancak daha büyük ve ekstremiteleri farklı şekilde kapatılmış makarna dolmasıdır. Hazırlayacağınız soslarla çok daha lezzetli hale getirebilirsiniz.

Geleneksel olarak ricotta peyniri ve maydanoz ve / veya ıspanak gibi yaprak sebzeleri ile doldurulur.elmasoğlu mantı üç renkli 5 peynirli tortelloni mantı içeriğinde sebze olarak bizim kültürümüzde peynirle uyumu ve damak tadımıza daha yatkın olması sebebiyle maydanoz tercih etmektedir.

Beş çeşit peynirin birbiriyle uyumu,maydonoz ile harman olması Peynirli mantı sevenlerin damağında unutamayacakları bir tat bırakacaktır.

Tortelloni mantı çeşidimizi işletmenizde porsiyonlar halinde satışını yapmak memnun müşteriler kazanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Araçlarımızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz

elmasoğlu mantı tortelloni

Beğen-Paylaş-Takip Et

Instagram          Twitter       Youtube