El Yapımı Etli Mantı Üreticisi

Bayimiz Olmak İster Misiniz?

Anasayfa » Bayimiz Olmak İster Misiniz?

Bayimiz Olmak İster Misiniz? 1 El Yapımı Etli Mantı Üreticisi

Elmasoğlu Mantı & Erişte

Mantı yapımında (pres sistemi makina üretimi  soyalı ucuz mantı) üretmek yerine, Bayan personellerimize istihdam sağlayarak El emeği göz nuru, kaliteli hammadde  tercih ederek el yapımı üretimi benimsemiş  izlenebilirliği ve dağıtım kısmında teknolojik gelişmelere ayak uydurarak  geleneksel anadolu lezzetlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.

 

Altyapı hazırlıklarını tamamlamış,gıda üretim tesisiyle ilgili bütün prosedürleri yerine getirmiş ISO 22000-2005 HACCP gıda güvenliği ve gıda izlenebilirliği sertifikalarına sahip bir firmayla İŞ BİRLİĞİ YAPMAK size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

İşletmenizin üretim kısmını biz üstlenelim.Siz işletmenizi daha ileriye taşımaya ,müşterilerinizin memnuniyetine odaklanın hızlı büyüyün kazanç sağlayın.

Sürekli büyüyen bayii ve satış noktalarımız  ile  bizimle beraber kazanmaya hazırsanız

Türkiye’nin herhangi bir yerinde mutfaklarınızda ürünlerimizi tercih etmek, bölge bayiliği veya satış noktamız olmak için hemen aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

Yetkili arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

Çok Yakında Tescilli Markamız Olan Gurme Mantı & Cafe  Adıyla Fast Food Sektöründe Yaya Trafiğinin Yoğun Olduğu Bölgelerde Sıcak Satış Mağazalarımız Hizmet Vermeye Başlayacaktır.. Bununla Alakalı Kendi İşini Kurmak İsteyen Yatırımcılarımızdan Ön Talep Toplamaya Başlamış Bulunmaktayız.